Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.11.2010 10:00 - 17:00

KREATIVNÍ HRY S UMĚNÍM / SETKÁVÁNÍ: NEW YORK, PRAHA, SOUL

Výtvarná dílna k výstavě SETKÁVÁNÍ: NEW YORK, PRAHA, SOUL. Nenechte si ujít možnost strávit den pod vedením lektorky Galerie hlavního města Prahy Lucie Haškovcové.

Tentokrát se inspirujeme klasickou korejskou pohádkou příběhem dvou bratrů Hung-bu a Nol-bu a výstavou CONNECTING: NEW YORK, PRAGUE, SEOUL / SETKÁVÁNÍ: NEW YORK, PRAHA, SOUL. Připojí se k nám i Lucie Finková z Česko-korejské společnosti.

Výstava CONNECTING: NEW YORK, PRAGUE, SEOUL / SETKÁVÁNÍ: NEW YORK, PRAHA, SOUL si dala za cíl ukázat krásu a sílu moderního designu. Připravila ji korejská designérka žijící v Praze Jiwon Shin spolu s Rony Pleslem. K vidění jsou kromě Pleslových váz a prací Firefly i obrazy americké umělkyně Geri Taper a objekty zakladatelky Dank Design House Sooyeon Lee. Pražská výstava je pokračováním expozice  CONNECTING PRAGUE - SEOUL, která byla představena v Českém informačním centru v Koreji, výstava dále poputuje do New Yorku.

Vstupné na Kreativní hry s uměním je vždy zdarma. Příchod i odchod je pro všechny zájemce individuální, avšak pokud jde o školní skupiny, pak je důležitá včasná rezervace.

 

Partner Kreativních her s uměním je Galerie hlavního města Prahy (GHMP)

 

 

VÍCE INFORMACÍ:

Radka Labendz
České centrum Praha
T: 777 055 040
E: labendz@czech.cz
 
Mgr. Lucie Haškovcová
Galerie hlavního města Prahy
odborný pracovník pro lektorskou činnost GHMP
/výtvarný pedagog - ateliér GHMP/
E: lucie.haskovcova@ghmp.cz
M: 608 216 418

 

 

Místo konání:

Datum:

23.11.2010 10:00 - 17:00

Organizátor:

České centrum

Datum: 20.10.2010 0:00:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala