Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.1.2011 14:00

ŽIVOT 90 / DEBATNÍ ODPOLEDNE

České centrum Praha vás zve k debatnímu odpoledni pořádanému k příležitosti 20. výročí založení občanského sdružení Život 90, které se zabývá prací se seniory.

 

Občanské sdružení ŽIVOT 90: Včera, dnes a zítra aneb Jak se nápad změnil v realitu.

Zakladatel a ředitel sdružení Mgr. Jan Lorman vypráví o tom, jak na začátku stačilo nadšení, potom začala perná dřina, následovala rekonstrukce a zrod Domu Portus a vlastně to všechno začalo znovu. Ohlédnutí za 20 lety práce s lidmi a pro lidi, vytvoření týmu dobrovolníků a přátel sdružení a komplexního servisu služeb pro seniory, ale nejen pro ně.

Jakou roli hrají v práci sdružení ŽIVOT 90 právě dobrovolníci, co všechno dokáží a jak namáhavá, ale přitom radostná a především prospěšná je jejich každodenní práce? O tom ví nejvíc druhý host MgA. Blanka Lormanová, která této práci zasvětila dvacet let svého života.

A jako bonus, představíme jedinečný projekt - divadlo pro seniory - DIVADLO 90 U Valšů!

Poslání Občanského sdružení ŽIVOT 90: Jsme tu proto, abychom prohlubovali kvalitu života celé společnosti tím, že přispějeme svou humanitární činností k řešení specifických problémů seniorů, umožnili jim aktivně a smysluplně žít v jejich vlastním domově tak dlouho, jak je to jen možné, abychom provázeli seniory podzimem života tak, aby i jejich stáří plynulo důstojně. Více informací: www.zivot90.cz

VSTUP ZDARMA!

Akce probíhá jako součást programu Českého centra Praha ARCHA POMOCI. 

 

 

Místo konání:

Datum:

22.1.2011 14:00

Organizátor:

České centrum

Datum: 12.1.2011 18:48:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala