Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Beata Rajská v Moskvě

2. března 2019 proběhl v prostorách Českého velvyslanectví v Moskvě XXVI. ČESKO-SLOVENSKÝ PLES, pořádaný Velvyslanectvím České republiky v Ruské federaci a Velvyslanectvím Slovenské republiky v Ruské federaci společně s Českým domem Moskva a Českým centrem Moskva.  Plesem prováděli moderátoři Petra Krmelová z TV Seznam a Ľubomír Bajaník z RTVS. Taneční parket oficiálně otevřeli valčíkem český a slovenský velvyslanec společně s manželkami, a to za doprovodu Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. V další části večera vystoupila hudební skupina Modus, závěr plesu patřil taneční hudbě DJ Patrika Gabury.

Přehlídka luxusních večerních rób přední české módní návrhářky Beáty Rajské představovala zlatý hřeb večera a jako taková vzbudila náležitý ohlas. České modelky se společně s ruskými modelkami módního domu Zajceva předvedly v originálních šatech, jedna z představených kolekcí byla inspirována Ruskem. V modelech návrhářky zazářila i česká modelka Karolína Mališová.

 Letošního plesu se zúčastnilo celkem 350 hostů z Čech, Slovenska, Ruska, Polska, Portugalska, Turecka a USA.

Pro návštěvníky plesu byly v tombole připraveny hodnotné ceny věnované partnery večera: Rona, J&T Banka, Peterka Partners.

Foto: Artur Koff
DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: