Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Navštivte projekt CZECH INNOVATION EXPO na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Česká centra si Vás dovolují pozvat k návštěvě výstavního projektu Czech Innovation Expo (CIE), který bude v národní premiéře představen na Mezinárodním strojírenském veletrhu ve dnech 1.-5. října 2018 v Brně v rámci výstavy 100RIES.

1. - 5.10. 2018, Výstaviště Brno, Pavilon A1

Projekt CIE je součástí aktivit a programů připravených Českými centry k 100. výročí československé státnosti. Unikátní projekt vychází z propojení interaktivního a audiovizuálního umění, designu a nových trendů v inovačních oblastech české společnosti. Nejvýznamnější počiny v oblasti vědy a výzkumu, inovací a kreativního potenciálu země budou prezentovány prostřednictvím nejmodernějších technologií v oblasti augmentované a virtuální reality. Projekt CIE byl již v letošním roce prezentován na Inovačním festivalu v Berlíně a na výstavě CIFIT v Číně. Následná uvedení v zahraničí se připravují v Madridu a Tokiu, v České republice bude CIE uvedeno v listopadu v Galerii Českých center v Praze. 

Slavností otevření výstavy Czech Innovation Expo proběhne 1. října za účasti vrcholných představitelů delegací České a Slovenské republiky.

 

Více informací o projektu na www.ciexpo.cz.

 


DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: