Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Česká centra připravují českou účast na newyorském veletrhu APAP 2013

Česká centra koordinují další ročník účasti českého scénického umění a hudby na prestižním newyorském veletrhu APAP, který se v roce 2013 bude konat v termínu 11. - 15. ledna.

Newyorský veletrh divadla, tance a hudby se stal za více než 50 let své existence jedním z nejvýznamnějších bodů na světové mapě kulturního průmyslu. Setkává se na něm tisíce účastníků z řad pořadatelů kulturních vystoupení a uměleckých agentur, které pak jednotlivé projekty nabízejí. Přítomností na veletrhu APAP získávají jeho účastníci jedinečnou možnost stát se aktivní součástí celosvětové sítě této oblasti umění a zároveň získat cenné kontakty.

České zastoupení bude potřetí v organizační režii Českých center, která zajistí veletržní stánek  - prostor určený k prezentaci českého divadelního, tanečního a hudebního umění a to prostřednictvím účasti jednotlivých organizací, institucí, festivalů či promotérů, kteří mají ve svých portfoliích umělecké projekty vhodné a otevřené k uvedení v zahraničí či k zahraniční spolupráci. Partnerem realizace české účasti je Institut umění - Divadelní ústav.

Více ZDE


DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: