Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Tisková konference Brilliant By Design představila výstavu českému publiku

7. února proběhla v Českém centru Praha tisková konference zaměřena na podrobnější představení obsahu a koncepce české účasti na Veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem.

Aktéři ve svých příspěvcích přiblížili téma „Spojení tradice se současnými trendy“.V rámci tiskové konference byla představena i autentická část vystavované kolekce, speciálně instalovaná pro tuto příležitost a pouze na dobu konání tiskové konference. Pro setkání se podařilo zajistit unikátní výstavní stoly vyrobené společností A.M.O.S., které budou reprezentovat, spolu s českými sklářskými výrobky, Českou republiku ve Frankfurtu nad Mohanem. Přítomni byli mimo jiné vedoucí katedry designu Vysoké školy uměleckoprůmyslové a designér prof. ak. arch. Jiří Pelcl dr.h.c. a kurátor výstavy Petr Nový.

František Vízner pro BOMMA, foto: Vojtěch BrtnickýDaniel Piršč pro Křehký, foto: Vojtěch BrtnickýVilma Anýžová, generální ředitelka Českých center s Jiřím Pelclem, designérem a vedoucím katedry designu VŠUP, foto: Vojtěch Brtnický

 

 

 

Fotografie z tiskové konference ke zhlédnutí v galerii.

Tisková zpráva ke stažení zde.


DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: