Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Hudebníci vědcům: Člověk Věda Umění Tolerance

Ve středu 13. května 2020 se uskuteční od 16:30–23:00 live stream hudebního festivalu, na kterém vystoupí 9 českých skupin a hudebníků. Záměrem celé akce je vyjádřit podporu a poděkování odborníkům, vědcům, dárcům, partnerům, zkrátka všem, kteří pomáhají v čase pandemie.

Česká centra jsou spoluorganizátorem akce a vystoupení budou přenášet prostřednictvím sociálních sítí do nejrůznějších zemí světa. Sledovat můžete zde.

Kdy: středa 13.května 16:30-23:00
Odkud: Lucerna Music Bar
Kde: https://youtu.be/K0CkCZza-fs

Kdo: Ewa Farna, The Atavists, Tam Tam Batucada s Vibrasil Samba Show, Vanua 2, Wohnout, N.O.H.A., Circus Ponorka, Vašek Koubek a Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó. Mezi vystupujícími postupně promluví vědci a vedoucí jednotlivých týmů a programem bude provázet rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček.

Kromě sdílení a sledování koncertu bude možné připojit se do virtuálního místnosti, která pojme až tisíc účastníků

Live stream koncertu Hudebníci vědcům zajišťuje Audiovizuální centrum studentů ČVUT. Díky Lucerna Music Baru můžete jako diváci pomocí video technologie vstoupit přímo do klubu a být znovu součástí živého koncertu. Prostřednictvím video platformy máte možnost připojit se do virtuální místnosti a video z vašich webkamer bude zobrazeno na LED obrazovkách rozmístěných v Lucerna Music Baru. Ve virtuální místnosti budete moct sledovat živý koncert, podívat se, kdo se dívá s nimi anebo si sdělovat zážitky z koncertu prostřednictvím chatu. Tedy téměř jako na klasickém koncertu!

Přihlašovací údaje pro přihlášení do virtuální místnosti jsou:

Key Promotion is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Musicians For Scientists CTU
Time: May 13, 2020 04:30 PM Prague Bratislava
Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/91552857039
Meeting ID: 915 5285 7039

Informace o připojení přímo do virtuální místnosti najdete na Facebooku Českých center.Podrobné informace o celé akci naleznete zde:

https://www.facebook.com/events/732206090652134/

A dále v přiložené oficální tiskové zprávě zde:

Plakát akce si můžete stáhnout zde:

 

 


DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: