Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Ideas Yard: Budoucnost zemědělství a potravinová udržitelnost (15. září 2020 od 18.00)

Panelová diskuze o budoucnosti zemědělství a potravinové udržitelnosti.

15. září 2020 od 18:00 v Italském kulturním institutu (Šporkova 335, 118 00 Malá Strana)

Jazyk: anglicky s tlumočením do češtiny.

Vstup volný po předchozí rezervaci.

FB událost.

 

Vstup volný po předchozí rezervaci na eventbrite profilu Italského kulturního institutu.

Jak bude vypadat zemědělství budoucnosti? A spotřeba jídla? Existuje možnost, jak produkovat potraviny udržitelným způsobem? Debata o tom bude příležitostí k zamyšlení nad zemědělstvím budoucnosti a širokou problematikou potravinové udržitelnosti.

Debaty se zúčastní profesor Andrea Segrè (Univerzita v Boloni), profesorka Ilaria Pertot (Univerzita v Trentu), lékařka Eliška Selinger (Univerzita Karlova) a Anna Rohleder (Digital Garden Lab Prague).

O projektu Ideas Yard

Diskuze je součástí evropského projektu Ideas Yard: Talking about Europe, což je společná iniciativa Goethe-Institutu, Českých center, Rakouského kulturního fóra, British Council, Velvyslanectví Nizozemského království, Italského kulturního institutu a Polského kulturního institutu v Praze. Projekt je podpořen EUNIC Global. EUNIC – European Union National Institutes for Culture - je evropskou sítí národních kulturních institutů. Cílem projektu je podpořit diskurz celoevropských témat, jako je udržitelnost, svoboda a demokracie či inovace a vzdělávání.

 


DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: