Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Výběrové řízení na tvůrčí pobyt v oblasti hudby

Omi International Music Residency Program, s podporou Českého centra v New Yorku, vypisují výběrové řízení na osmnáctidenní tvůrčí pobyt v oblasti hudby v období 18. července až 4. srpna 2013 v Omi Centru (stát New York, USA).

Více informací na www.artomi.org. Tvůrčí pobyt v oblasti hudby je určen pro hudební profesionály (skladatele s instrumentální či vokální praxí, improvizátory, hudebníky z oblasti folklóru, skladatele elektroakustiky a sound designu) ze všech hudebních žánrů a prostředí, kteří mají zájem o kolektivní tvůrčí rezidenci.

O rezidenční pobyt mohou zažádat umělci s praxí z oblasti hudby, kteří mají české státní občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky. Předpokladem je dobrá znalost angličtiny. Účastníkovi bude poskytnut a hrazen pobyt a stravné v Omi kampusu.

Uzávěrka přihlášek: termín pro české uchazeče: 15. – 18. února 2013

Žádost se vyplňuje on-line na http://www.artomi.org/music/application.php

České centrum New York nabízí úhradu letenky pro úspěšného uchazeče z oblasti scénického umění o rezidenci ve Watermill Center Roberta Wilsona v době od 15. 7. do 18. 8. 2013. Watermill zajišťuje ubytování, stravu, místní dopravu a potřebný materiál.Více info: http://watermillcenter.org/programs/summer
Termín podání přihlášky: 6. 3. 2013 do 17 hodin EST (23 hod v ČR)


DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: