Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

Škoda Superb ve Stockholmu

Ve čtvrtek 11. června se konalo nové uvedení nové Škody Superb ve Stockholmu, současně zde byla prezentována výstava 120 let úspěchů Laurin&Klement/Škoda. Slavnostní uvedení Superbu na švédský trh bylo pojato jako velkolepá akce s programem koncipovaným dle motta SIMPLY CLEVER a s jasnými odkazy na bohatou tradici a důležitost značky jako hlavního vývozního artiklu ČR.

Díky slavnostní řeči velvyslankyně Jany Hynkové a ředitele Skoda Sverige Anderse Bergmana, experimentům švédských televizních hvězd – kouzelníků Brynolfa & Ljunga, velmi vtipným a kreativním zamyšlením rappera Pettera, díky české kuchyni i nápojům a v neposlední řadě také díky výstavě se podařilo cca 250 nadšeným hostům poukázat nejen na kvality značky Škoda, ale hlavně na fakt, že Škoda pochází z České republiky, nikoli třeba z Německa (jak se ve Švédsku mnozí domnívají“, řekla Alena Schagen z Českého centra Stockholm.

Sympatické uznání budila také 3D verze výstavy.  „V zemi, kde má forma prezentace minimálně stejnou váhu než její obsah, je pro nás opravdu velice důležité nabízet a představovat pouze špičkově zpracované výstavy – a design a vizuální styl zde hrají podstatnou roli“, dodává Alena Schagen.

 

 


DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: