Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NOVINKY

V Londýně byl zahájen 20. ročník Made in Prague

11.11.2016 České centrum Londýn zahájilo přehlídku Made in Prague. Jubilejní 20. ročník se zaskvěl ve velkém stylu, o který se postaral soubor Dejvického divadla. V sobotu 5. listopadu se uskutečnilo první představení (Teremin), následovala další dvě (Ucpanej systém, Zimní pohádka). Během jediného víkendu byly kompletně vyprodané vstupenky do sálu s kapacitou čtyři sta míst… ! Návštěvníci sem přijeli převážně z České republiky a ze Slovenska, více než polovinu publika však tvořili také Britové, které zaujala Shakespearova Zimní pohádka v českém podání.

České centrum Londýn zorganizovalo i workshop hráčů na Teremin, který vedla příbuzná Lva Teremina, vynálezce tohoto bezkontaktního nástroje. Workshopu se účastnilo více než 120 účastníků. A zdaleka nešlo jen o „domácí“. Hudební nadšenci přijeli speciálně na tuto akci až z Berlína, Paříže či Bruselu.

Recenze na představení přinesl například londýnský TimeOut, Brodway World a British Theatre Guide.

Úspěch Dejvického divadla přinášíme reprodukovaně na vybraných fotografiích. Další dojmy, fotky a videa sledujte na sociálních sítích Českého centra Londýn.


 

 


DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI: