Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

NAŠE ČINNOST


Foto: archiv ČC Budapešť, Bukurešť, Berlín

Posilujeme dobré jméno ČR v zahraničí a prezentujeme ČR jako moderní zemi s bohatou kulturní tradicí. Přečtěte si více o našich aktivitách v oblasti umění. Propagujeme úspěchy české vědy, představujeme nové inovativní projekty a upozorňujeme na potenciál českého výzkumu a vývoje. Propojujeme zahraniční kulturní prezentaci s významnými českými exportními značkami a hledáme vývozní příležitosti pro české kreativní průmysly v oblasti podpory vnějších ekonomických vztahů. Učíme český jazyk v zahraničí, podporujeme bohemistiku.

Nabízíme českým subjektům účast na zahraničních projektech, získáváme a předáváme kontakty pro rozvoj mezinárodní spolupráce. 

Oslovujeme jak širokou veřejnost, tak profesionály v daných odvětvích, studenty, umělce, institucionální partnery (odborné instituce, vysoké školy) či média.

Přečtěte si více o naší činnosti v těchto oblastech:

► UMĚNÍ
 VĚDA, VÝZKUM INOVACE
 JAZYKOVÉ KURZY A PODPORA BOHEMISTIKY VE SVĚTĚ
 PODPORA OBCHODNÍ A REGIONÁLNÍ SPOLUPRÁCE

 

 


 

Co nabízíme našim partnerům:

Znalost prostředí, PR a kontakty: Disponujeme rozsáhlou znalostí zahraničního prostředí. Zprostředkováváme kontakty na kurátory, promotéry, komerční subjekty, poskytovatele služeb, mezinárodní instituce a publikum v jednotlivých oblastech.

Zavedenou značku: Jsme dlouhodobě respektovaným partnerem institucí v zahraničí jako důvěryhodná, profesionální a otevřená organizace.

Významná místa a jejich flexibilitu: Působíme na prestižních adresách, naše prostory nabízíme jako zázemí pro projektové či individuální prezentace. Pokrýváme také oblasti mimo místa našeho působení.

Bilaterální i multilaterální spolupráci: Jsme iniciátory a partnery mezinárodních projektů, které často připravujeme ve spolupráci se sdružením EUNIC. Vytváříme příležitosti pro mezinárodní spolupráci a prosazování českých subjektů v zahraničí.


 DOPORUČUJEME:


 

 

 

 

 
Naši partneři

DOPORUČUJEME:

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 
PARTNEŘI: