Výběrové řízení

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, hledají kandidáty na obsazení místa

EKONOM A FINANČNÍ KONTROLOR

Náplň práce:

  • zpracování finančního plánu účetní jednotky a jeho komunikace a prezentace
  • vyhodnocení a řízení finanční efektivity provozu jednotlivých středisek a spolupráce na finančním řízení celé účetní jednotky
  • měsíční reporting (příprava, analýza a interpretace), zpracování analýz
  • metodický a finanční dohled nad rozpočty grantů a mimořádných dotací
  • metodický a finanční dohled nad agendou „vedlejší činnosti“ organizace
  • spolupráce na zpracování a komunikaci finanční agendy ke zřizovateli, resp. orgánům veřejné správy
  • součinnosti při sestavování pravidelné měsíční a roční uzávěrky

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v ekonomickém nebo příbuzném oboru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • základní orientace v daňových a metodických předpisech příspěvkové organizace výhodou
  • zkušenost s tvorbou rozpočtu, se zdroji dat, vyhodnocováním a prezentací
  • dobrá znalost metodiky, především pro potřeby finančního řízení a kontrolu
  • výborná znalost práce s MS Excel, znalost kontingenčních tabulek výhodou
  • analytické myšlení, tvořivost
  • výborné komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, ochota se dále rozvíjet a učit
  • státní občanství ČR
  • trestní bezúhonnost
  • znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • práci v organizaci s mezinárodní působností
  • dobré platové podmínky
  • profesní a osobní rozvoj
  • samostatnou a různorodou práci v týmu
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis
  • stručný motivační dopis

Požadované dokumenty zasílejte do 10. 12. 2018 elektronicky na adresu: konkurz@czech.cz.

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. O postoupení do druhého kola budou příslušní uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1.

Nástup: leden 2019, nebo dle dohody

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.