Stáž ÚČC OMK & IT

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na tříměsíční stáže v pražském ústředí.

stáž v oblasti komunikace a marketingu

Náplň stáže:

  • správa sociálních sítí,
  • práce na samostatných projektech a on-line kampaních,
  • příprava/kontrola textových a obrazových materiálů,
  • návrh drobné grafiky.

Požadujeme:

  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost a odpovědnost,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • hlubší zájem o činnost Českých center, časová flexibilita a komunikativnost,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • znalost práce s Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop výhodou,
  • výborná znalost češtiny, dobrá znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • získání zkušeností v zajímavém prostředí Českých center,
  • samostatnou činnost na zadaných úkolech,
  • být součástí malého dynamického kolektivu,
  • získání a prohloubení praktických dovedností,
  • flexibilní pracovní dobu v rozsahu cca 20 hod. týdně s možností částečné práce z domova (po domluvě je možno pracovní dobu upravit).

Nabídka je určena pro studenty vysokých škol i další dobrovolníky.

Termín stáže: nástup možný ihned.

Doba trvání stáže: 3–6 měsíců (dle dohody).

Motivační dopis a životopis zasílejte e-mailem na adresu staze@czech.cz, kde Vám i rádi zodpovíme případné dotazy a domluvíme se na pohovoru.

Zasláním životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování svých osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování stáže po dobu výběrového řízení.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.