Koordinátor(ka) veřejných zakázek/vedoucí veřejných zakázek

Generální ředitel Českých center, příspěvkové organizace MZV ČR, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa koordinátor veřejných zakázek/vedoucí veřejných zakázek

Náplň práce:

  • organizace, koordinace a zajišťování administrace zadávání veřejných zakázek včetně zadávání prostřednictvím NEN
  • kontrola podkladů k realizovaným veřejným zakázkám
  • zodpovědnost za zadávání veřejných zakázek dle platné legislativy
  • vedení evidence všech veřejných zakázek a jejich kompletní archivace
  • spolupráce se zřizovatelem při centralizovaném zadávání veřejných zakázek
  • metodická činnost a podpora v oblasti veřejných zakázek i ve vazbě na interní předpisy
  • koordinace výběrových řízení vč. plošné kontroly dodržování stanovených postupů
  • práce s registrem smluv

Požadavky:

  • SŠ či VŠ vzdělání v adekvátních oborech
  • státní občanství ČR
  • trestní bezúhonnost
  • nejméně 2 roky praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • velmi dobrá orientace v oblasti zadávání veřejných zakázek a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek
  • zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek na NEN
  • organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce a samostatného rozhodování
  • velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office)

Co nabízíme:

  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zkušenost v organizaci s mezinárodním přesahem
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup únor / březen 2019

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis

Požadované dokumenty zasílají uchazeči elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 17. 1. 2019. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. O postoupení do druhého kola budou příslušní uchazeči informováni e-mailem. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.