Personalista / HR Generalista

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa

PERSONALISTA / HR GENERALISTA

Hledáme zkušenou a samostatnou kolegyni nebo kolegu na nově vzniklou pozici v personálním oddělení. Jejím / jeho úkolem bude především:

  •  zajištění kompletní personální administrativy Českých center
  • konzultační a organizační podpora dalších činností a procesů při řízení lidských zdrojů v organizaci
  • spolupráce s vedením organizace, mzdovou účetní a finančním oddělením

Náplň práce:

  • zodpovědnost za sledování, uplatňování a dodržování pracovně právní a související legislativy vč. návrhů a aktualizace dokumentů, vedení personální agendy a správa dat v personálním systému
  • odpovědnost za oblast zahraničního zaměstnávání
  • komunikace s orgány státní správy
  • zajišťování pracovně lékařských služeb
  • stanovování a aktualizace kvalifikačních předpokladů pro jednotlivé pracovní pozice, včetně odměňování, zajišťování vzdělávání a školení zaměstnanců
  • nastavení a organizace adaptačních a integračních programů pro nové zaměstnance
  • personální reporting

Potřebná kvalifikace a další požadavky:

  • vysokoškolské (min. Bc.) nebo vyšší odborné vzdělání
  • praxe v oblasti personalistiky alespoň 3 roky, výhodou znalost této agendy v příspěvkové organizaci
  • velmi dobrá znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • uživatelská znalost kancelářských programů (MS Office) na vysoké úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, orientace na detail
  • aktivní přístup, ochota učit se novým věcem
  • komunikativnost a vstřícnost

Co nabízíme:

  • zajímavou práci v organizaci s mezinárodní působností
  • profesní a osobní rozvoj
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v malém dynamickém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • 5 týdnů dovolené
  • a další benefity v rámci čerpání prostředků FKSP

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeče prosíme o zaslání těchto dokumentů na adresu konkurz@czech.cz, a to nejpozději do 30. 6. 2018:

  • strukturovaného životopisu se základními kontaktními údaji (e-mail, telefon),
  • stručného motivačního dopisu.

První kolo výběrového řízení proběhne interně, bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1, o termínu jeho konání budou postupující informováni e-mailem nebo telefonicky minimálně týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/