Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ky Českého centra Kyjev

Náplň práce:

✓     komplexní řízení Českého centra Kyjev s řídící působností i pro České centrum Lvov;

✓      odpovědnost za vytváření a realizaci programové nabídky Českého centra;

✓     hospodaření s rozpočtovými finančními prostředky, fundraising.

Požadavky:

✓     státní občanství ČR;

✓     ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského nebo inženýrského studijního programu;

✓     praxe v řídící funkci minimálně 5 let;

✓     výborné administrativní a manažerské dovednosti, zkušenosti s projektovým řízením a finančním řízením instituce;

✓     zkušenosti s organizací (či výukou) jazykových kurzů češtiny pro cizince výhodou

✓     reprezentativní vystupování, schopnost vést tým a motivovat spolupracovníky, časová flexibilita, komunikativnost, kreativita, orientace na výsledek;

✓     dobrá orientace v oblasti kulturní diplomacie, v aktuálním českém a mezinárodním kulturním dění, přehled v oblasti mezinárodních vztahů, znalost problematiky teritoria;

✓     zkušenosti z oblasti kulturních a kreativních průmyslů, inovačního podnikání, médií, marketingu nebo PR výhodou;

✓     znalost ukrajinského / ruského jazyka min. na úrovni B2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky;

✓     znalost anglického jazyka min. na úrovni B2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky;

✓     uživatelská znalost kancelářských programů (MS Office) na vysoké úrovni;

✓     řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co nabízíme:

✓     prestižní práci v oblasti kulturní diplomacie s mezinárodní působností;

✓     profesní a osobní rozvoj;

✓     odpovídající platové ohodnocení;

✓     práci v malém dynamickém kolektivu s místními zaměstnanci.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

✓     strukturovaný životopis;

✓     motivační dopis max. na 1 stranu A4;

✓     vlastní vize činnosti Českého centra Kyjev a Lvov na období let 2020 – 2023 v rozsahu maximálně tří normostran;

✓     doklady o absolvování jazykové zkoušky na požadované úrovni (pokud nejsou k dispozici, lze je doložit do 1 roku po jmenování do funkce).

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 1. 12. 2019. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Uchazeči postupující do druhého kola budou vyzváni ke zpracování modelového projektu. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Platové podmínky: 13. platová třída (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.