Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Českého centra Tbilisi

Náplň práce:

  • komplexní řízení Českého centra Tbilisi;
  • řízení a administrace evropských projektů;
  • odpovědnost za vytváření a realizaci programové nabídky Českého centra;
  • hospodaření s rozpočtovými finančními prostředky, fundraising.

Požadavky:

  • státní občanství ČR;
  • ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu;
  • praxe v řídící funkci minimálně 3 roky;
  • výborné administrativní a manažerské dovednosti,
  • zkušenosti s řízením a administrací evropských projektů výhodou;
  • zkušenosti s finančním řízením;
  • dobrá orientace v oblasti kulturní diplomacie, v aktuálním českém a mezinárodním kulturním dění, přehled v oblasti mezinárodních vztahů;
  • znalost teritoria;
  • reprezentativní vystupování, schopnost vést tým a motivovat spolupracovníky, časová flexibilita, komunikativnost, kreativita, orientace na výsledek;
  • zkušenosti z oblasti kulturních a kreativních průmyslů, médií, marketingu nebo PR výhodou;
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni C1 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky;
  • znalost ruského jazyka min. na úrovni B2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky;
  • znalost či částečná znalost gruzínštiny výhodou;
  • uživatelská znalost kancelářských programů (MS Office) na vysoké úrovni;
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co nabízíme:

  • prestižní práci v oblasti kulturní diplomacie s mezinárodní působností;
  • profesní a osobní rozvoj;
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • práci v malém dynamickém kolektivu s místními zaměstnanci.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis;
  • motivační dopis max. na 1 stranu A4;
  • vlastní vize činnosti Českého centra Tbilisi v rozsahu maximálně tří normostran;
  • doklady o absolvování jazykové zkoušky na požadované úrovni (pokud nejsou k dispozici, lze je doložit do 1 roku po jmenování do funkce).

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu: kozinova@czech.cz nejpozději do 19. 10. 2020.

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Uchazeči postupující do druhého kola budou vyzváni ke zpracování modelového projektu. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem.

Zasláním životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování svých osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Platové podmínky:

13. platová třída – při vyslání (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění.

Předvýjezdová příprava na zkrácený úvazek je pro období 2 měsíců zařazena v 10. platové třídě.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.