Výběrové řízení

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na pozici

restaurant manager do Českého domu v Moskvě

Náplň práce:
Restaurant manager v Českém domě zodpovídá za:

  • plynulý a efektivní chod restaurace, baru a pivní restaurace;
  • řízení, organizaci a kontrolu činnosti pracovníků restaurace, baru a pivní restaurace;
  • vzdělávání zaměstnanců;
  • zpracovávání požadovaných agend (harmonogramů služeb, podkladů pro platy apod.);
  • správnost postupu při pohybu skladových zásob, prodeji a účtování výrobků, zboží a služeb;
  • organizaci a zajištění společenských akcí včetně zpracování nabídky poskytovaných služeb;
  • vyřizování stížností a reklamací zákazníků;
  • spoluvytváření obchodní a cenové strategie;
  • provádění kontroly dodržování vnitropodnikových směrnic.

Požadavky:

  • státní občanství ČR;
  • minimálně SŠ vzděláním v oblasti gastronomie;
  • minimálně tříletou praxí na obdobné pozici v hotelovém provozu;
  • znalostí ruského a anglického jazyka na úrovni A1 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky;
  • zkušenosti s vedením většího kolektivu;
  • výborné komunikační a organizační schopnosti;
  • znalosti hygienických předpisů;
  • znalosti MS Office (zejména EXCEL a WORD), Micros POS na vysoké úrovni;
  • řidičským průkazem skupiny B (aktivní řidič).

Co nabízíme:

  • perspektivní a zajímavé zaměstnání v zahraničí v kolektivu s českými i zahraničními zaměstnanci;
  • možnost karierního růstu a osobního rozvoje;
  • byt v bezpečném komplexu ČDM (tedy přímo v místě výkonu práce);
  • zajímavé platové podmínky;
  • pružnou pracovní dobu;
  • možnost využití fitness a sauny ČDM, příspěvek na stravování, aj.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis;
  • motivační dopis.

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 17. 9. 2018. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.

VŘ Restaurant manager - inzerát

Osobní dotazník