Výběrové řízení

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa

Restaurant manager Českého domu v Moskvě

Náplň práce:
Restaurant manager v Českém domě zodpovídá za:

  • plynulý a efektivní chod restaurace, baru a pivní restaurace;
  • řízení, organizaci a kontrolu činnosti pracovníků restaurace, baru a pivní restaurace;
  • vzdělávání zaměstnanců;
  • zpracovávání požadovaných agend (harmonogramů služeb, podkladů pro zpracování mezd apod.);
  • správnost postupu při pohybu skladových zásob, prodeji a účtování výrobků, zboží a služeb;
  • organizaci a zajištění společenských akcí včetně zpracování nabídky poskytovaných služeb;
  • vyřizování stížností a reklamací zákazníků;
  • spoluvytváření obchodní a cenové strategie;
  • provádění kontroly dodržování vnitropodnikových směrnic.

Požadavky:

  • státní občanství ČR;
  • minimálně SŠ vzdělání v oblasti gastronomie;
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici v hotelovém provozu;
  • znalost ruského a anglického jazyka na úrovni I. stupně dle klasifikace MZV ČR (min. úroveň A1 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky);
  • zkušenosti s vedením většího kolektivu;
  • výborné komunikační a organizační schopnosti;
  • znalost hygienických předpisů;
  • znalost MS Office (zejména EXCEL a WORD), Micros POS na vysoké úrovni;
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co nabízíme:

  • perspektivní a zajímavé zaměstnání v  zahraničí;
  • možnost karierního růstu a osobního rozvoje;
  • odpovídající platové podmínky;
  • byt v bezpečném komplexu Českého domu v Moskvě (přímo v místě výkonu práce);
  • možnost využití fitness a sauny Českého domu Moskva;
  • příspěvek na stravování;
  • pružnou pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • osobní dotazník (ke stažení na http://www.czechcentres.cz/o-nas/kariera/);
  • strukturovaný životopis;
  • stručný motivační dopis;
  • kopie dokladu o nejvyšším dokončeném vzdělání a případných dalších certifikátů;
  • výpis z Rejstříku trestů ne starší tří měsíců;
  • lustrační osvědčení, popřípadě doklad o podání žádosti o jeho vydání u kandidátů narozených před 1. prosincem 1971.

Požadované dokumenty zasílají uchazeči elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 15. 2.  2018.

Nástup: dle dohody

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/

VŘ Restaurant manager - inzerát

Osobní dotazník