Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa Specialista rozvoje obchodně partnerských vztahů - fundraising

Náplň práce:

  • navrhování a koordinování aktivit rozvoje vnějších obchodně partnerských vztahů Českých center;
  • spolupráce na zajišťování externích zdrojů financí pro Česká centra;
  • příprava podkladů pro řízení a implementaci strategie Českých center zejména v oblasti rozvoje obchodně partnerských vztahů Českých center;
  • spolupráce na přípravě marketingového plánu Českých center;
  • spolupráce na přípravě prezentačních materiálů pro partnery Českých center;
  • plnění dalších úkolů souvisejících s pracovní pozicí.

Požadavky:

  • 2 roky praxe především v oblasti partnerských vztahů (fundraising, marketing.. apod.);
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni B2, znalost dalšího cizího jazyka výhodou;
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office);
  • dobré komunikační schopnosti, tvořivost a odpovědnost;
  • pečlivost, spolehlivost, ochota se dále rozvíjet a učit;
  • schopnost týmové práce a zkušenost s projektovým řízením;
  • časová flexibilita;
  • státní občanství ČR;
  • trestní bezúhonnost.

Co nabízíme:

  • prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností;
  • možnost profesního a osobního rozvoje;
  • odpovídající platové podmínky;
  • samostatnou a různorodou práci v malém týmu;
  • práci v centru Prahy;
  • příspěvek na stravování;
  • pružnou pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené.

Nástup:  únor/březen 2020

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

profesní životopis;

motivační dopis;

Požadované dokumenty zašlete prosím elektronicky nejpozději do 27. 1. 2020 na adresu konkurz@czech.cz.

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. O postoupení do druhého kola budou příslušní uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.