Specialista/specialistka BOZP, PO a security Český dům Moskva

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

specialista/specialistka BOZP, PO a security Český dům Moskva

Náplň práce:

  • zodpovědnost za bezpečnost práce, požární ochranu a ochranu osob a majetku v ČDM,
  • nastavení, udržování a rozvoj systémů BOZP, PO a bezpečnostních standardů v ČDM,
  • implementace požadavků BOZP a PO v rámci platné české legislativy,
  • kontrola pracovišť, prevence a identifikace rizik,
  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO,
  • řízení, kontrola a trénink pracovníků ostrahy v ČDM,
  • pravidelné vyhodnocování bezpečnostní situace na objektech, návrh bezpečnostních opatření,
  • dle potřeby zajištění krizového managementu objektu ČDM,
  • provádění interních auditů.

 Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou),
  • praxe v oblasti BOZP a PO nejméně 3 roky – OZO BOZP dle zákona 309/2006 a OZO PO dle zákona 133/1985 – podmínkou,
  • praxe v oblasti bezpečnosti osob a majetku výhodou,
  • praxe ve vedoucí pozici,
  • pokročilá znalost MS Office (Excel, Outlook, Word),
  • znalost RJ na úrovni B2,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita.

Co nabízíme:

  • prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností,
  • možnost profesního a osobního rozvoje,
  • zajímavé platové ohodnocení,
  • práci v dynamickém kolektivu s českými a místními zaměstnanci,
  • samostatnou a různorodou práci,
  • firemní posilovnu, tělocvičnu, saunu,
  • ubytování v areálu Českého domu Moskva,
  • 10. platová třída (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis,
  • motivační dopis.

Předpokládaný nástup do teritoria je prosinec 2020.

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 21. 9. 2020. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů.

Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center (Václavské náměstí 49, Praha 1) a o termínu jeho konání budou postupující informováni min. týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.