Specialista/specialistka IT pro Český dům Moskva

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa specialisty/specialistky IT pro Český dům Moskva

Náplň práce:

  • instalace, udržování, obsluha a správa informačního systému Českého centra–Českého domu (ČC–ČD) Moskva;

  • údržba a optimalizace databází včetně jejich ochrany a aktualizací;

  • sledování technického stavu výpočetní techniky, zajišťování údržby a veškerých oprav spojených s provozem IT na ČC–ČD Moskva. Odpovídá za jejich bezporuchový chod;

  • průběžné provádění školení uživatelů IT na ČC–ČD Moskva;

  • zajišťování instalace a zprovoznění nové výpočetní techniky a dalších komponentů s touto technikou spojených;

  • zajišťování nákupu spotřebního materiálu (tonery, komponenty, síťové prvky apod.);

  • spolupráce s pracovníkem ekonomického úseku při tvorbě evidence výpočetní techniky a techniky s touto spojené;

  • poskytování služeb akreditovaným firmám v ČC–ČD Moskva, resp. nájemcům ČC–ČD Moskva dle rozsahu služeb a ceníku ČC–ČD Moskva;

  • spolupráce při plnění pracovních úkolů s oddělením IT ÚČC;

  • předkládání návrhů na archivaci/likvidaci výpočetní technicky včetně zdůvodnění;

  • příprava interních předpisů týkajících se výpočetní techniky a VoIP;

  • dodržování zásad BOZP a PO, ochrany majetku a svěřených předmětů;

  • zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, například operačních systémů a jejich nadstaveb, programových prostředků, multimediálních systémů, komunikačních systémů, informačních systémů, vědeckých, vědeckotechnických, technických, inženýrských, grafických, kancelářských nebo jiných aplikací pro koncové uživatele, síťového prostředí, databází apod. Stanovování a organizování způsobů a postupů využívání komunikačních prostředků.

Požadavky:

  • vzdělání na úrovni Bc.;

  • nejméně 4 roky praxe v obdobné pozici;

  • zkušenosti s podporou koncových uživatelů v kancelářském prostředí;

  • diagnostika, servis a opravy HW, SW;

  • znalost OS Microsoft Windows 7/10, HW a SW pracovních stanic a periferii na administrátorské úrovni;

  • zkušenosti s Microsoft Office a Exchange;

  • administrátorské znalosti OS Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO, WSUS) a prostředí Hyper-V;

  • znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace);

  • znalost a konfigurace firewallů a aktivních síťových prvků (Fortigate, 3COM/HP);

  • znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení;

  • základní povědomí o VoIP;

  • povědomí o zabezpečení sítě a síťových prvků/stanic;

  • samostatnost, důslednost, pečlivost, flexibilita a chuť se učit a rozšiřovat své znalosti a schopnosti;

  • znalost RJ na úrovni B1;

  • znalost AJ na úrovní B1;

  • ochota požádat o prověrku NBÚ na stupeň Důvěrné;

  • všeobecný přehled v oblasti IT;

  • státní občanství ČR;

  • trestní bezúhonnost.

Výhodou:

  • znalost hotelového systému Fidelio;

  • znalost restauračního systému Micros;

  • znalost správy webového systému WordPress;

  • znalost práce s ticketovacím systémem osTicket;

  • znalost správy Wi-Fi controlleru Ruckus ZoneDirector;

  • znalost práce s OS Linux.

Co nabízíme:

  • prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností;

  • možnost profesního a osobního rozvoje;

  • zajímavé platové ohodnocení;

  • práci v malém dynamickém kolektivu;

  • pružnou pracovní dobu;

  • příspěvek na stravování.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis;

  • motivační dopis max. na 1 stranu A4.

Výběrové řízení a další informace:

 Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu: konkurz@czech.cz nejpozději do 15. 12. 2020.

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem.

Zasláním životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování svých osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Platové podmínky: 10. platová třída – při vyslání (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění.

Před-výjezdová příprava na zkrácený úvazek je pro období 5 měsíců zařazena v 9. platové třídě.