Stáž v Bratislavě

České centrum v Bratislavě hledá stážistu/ku se zájmem o získání zkušeností v oblasti PR a produkce akcí na Slovensku. Rádi bychom v našem malém týmu přivítali člověka, který rád pracuje s webem a facebookem, je komunikativní a pomůže nám s dokumentací akcí.

Termíny stáže:

leden – březen 2020 (minimálně 3 měsíce)

duben – červen 2020 (minimálně 3 měsíce)

září – prosinec 2020 (minimálně 3 měsíce)

INFORMACE KE STÁŽI

Náplň stáže:

● PR komunikace, tiskové zprávy,

● dokumentace akcí pořádaných ČC (výstavy, filmové projekce, diskuze, literární čtení),

● administrativní práce,

● aktivní účast na přípravě Noci literatury na Slovensku (jaro 2020),

● práce s redakčním systémem.

Požadavky:

● praktická zkušenost v oblasti médií vítána,

● zájem o kulturu,

● výborná znalost češtiny,

● pokročilá znalost práce na počítači,

● samostatnost, organizovanost, trpělivost a pečlivost,

● zkušenosti s pořizováním foto a video dokumentace vítány.

Stážistům nabízíme:

● seznámení se s živou kulturní scénou Bratislavy,

● získání pracovních zkušenosti z oblasti administrativy i kulturního managementu,

● možnost vyzkoušet si samostatnou produkci vybrané kulturní akce (dle dohody),

● vytvoření nových kontaktů.

V případě zájmu o první období nám, prosím, zašlete přehled Vašich dosavadních zkušeností a motivaci pro stáž na  e-mail ccbratislava@czech.cz, nejlépe do 31. 10. 2019. Své dokumenty ovšem můžete zasílat průběžně i nadále. Jedná se o neplacenou stáž, doporučujeme hlavně studentům s nárokem na grant (např. Erasmus). ČC Bratislava nemá možnost poskytnout či zajistit ubytování.