Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Stáž v Londýně

Stáž 1

České centrum Londýn hledá stážisty, kteří by se stali silnou oporou našeho týmu během jara, léta a podzimu 2018, a to na dobu tří až šesti měsíců (delší doba stáže je vítána).

Nabízíme neplacenou stáž, která bude probíhat v prostorách naší kanceláře v centru Londýna a z části v dalších institucích, se kterými bude České centrum v daném období spolupracovat. Stáž v Českém centrum Londýn je vhodná pro studenty vysokých škol, kteří mohou podstoupit stáž díky programu Erasmus a kteří mají jako hlavní studijní obor marketing, PR, Arts management, multimediální studia nebo filmovou/divadelní produkci.

Podrobnější informace o stáži naleznete na stránkách Českého centra Londýn a zde:

 

Stáž 2

České centrum Londýn hledá stážistu, který by se stal silnou oporou našeho týmu od září 2018 do prosince 2018. Náplň práce stážisty bude výhradně video dokumentace akcí Českého centra Londýn.

Nabízíme neplacenou stáž, která bude probíhat v prostorách naší kanceláře v centru Londýna a z části v dalších institucích, se kterými bude České centrum v daném období spolupracovat. Tato stáž je vhodná pro studenty vysokých škol, kteří mohou podstoupit stáž díky programu Erasmus a kteří již mají značnou zkušenost s natáčením a úpravou videí a chtějí tuto zkušenost uplatnit v praxi. Úkoly stážisty budou zahrnovat vytvoření festivalové znělky, natočení a zpracování video rozhovorů s hosty festivalu a podobně.

Podrobnější informace o stáži naleznete na stránkách Českého centra Londýn a zde: