Stáž v Madridu

České centrum v Madridu nabízí možnost neplacených pracovních stáží pro studenty. Minimální doba trvání stáže jsou 3 měsíce, ale dáváme přednost stážím dlouhodobým.

INFORMACE KE STÁŽI

Náplň stáže:

  • spolupráce při realizaci a produkci kulturních akcí;

  • komunikace s veřejností a španělskými partnery;

  • správa webu v obou jazycích;

  • příprava pozvánek a měsíčních newsletterů;

  • správa kontaktů a knihovny;

  • administrativní práce;

  • překlady webových stránek ze španělštiny do češtiny;

  • fotodokumentace a videodokumentace na akcích centra.

Očekáváme:

  • zájem o umění a kulturu;

  • dobrá znalost českého jazyka;

  • znalost španělského jazyka minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem);

  • spolehlivost, vlastní iniciativa a schopnost týmové práce;

  • dobré znalosti PC.

Stážistům nabízíme:

  • spolupráce na zajímavých projektech;

  • zkušenosti s řízením projektů v oblasti kultury;

  • kontakt s renomovanými i alternativními kulturními organizacemi v České republice i Španělsku;

  • zkušenosti v oblasti práce s veřejností.

V případě vážného zájmu o stáž můžete v průběhu celého roku zasílat motivační dopis a svůj životopis na [email protected]