Stáž ve Varšavě

České centrum ve Varšavě hledá stážistu/ku se zájmem o propagaci české kultury na dobu minimálně 3 měsíců, pracovní úvazek: 3040 hodin týdně.

 INFORMACE K PODOBĚ STÁŽE

Náplň stáže:

  • aktivní podíl na organizaci akcí Českého centra;

  • práce s PR centra, propagace kulturních akcí.

Požadavky stáže:

  • dobrá znalost polského jazyka;

  • zájem o oblast kultury a mezinárodních vztahů;

  • kreativita a flexibilita;

  • spolehlivost;

  • práce na sociálních sítích.

Stážistům nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí;

  • náhled do oblasti evropské kulturní spolupráce;

  • hlubší poznání polské kultury a života;

  • zdokonalení organizačních a jazykových schopností;

  • získání pracovní zkušenosti v kulturním managementu;

  • získání nových kontaktů.

V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail [email protected]. Jedná se o neplacenou stáž, doporučujeme hlavně studentům s nárokem na grant (např. Erasmus +).

Více informací naleznete na: http://www.czechcentres.cz/o-nas/kariera/staze2.

S jakýmikoli dalšími dotazy, či ohledně upřesnění této nabídky, se můžete obrátit přímo na České centrum Varšava: [email protected].

Web ČC Varšava: http://warsaw.czechcentres.cz/.