Účetní Českých center

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa účetní Českých center

Náplň práce:

zpracování a zodpovědnost za účetní agentu vybraných Českých center (pokladní doklady, faktury přijaté, bankovní výpisy aj.);

kontrola účetních dokladů z pohledu interních a daňových předpisů;

spolupráce při sestavování pravidelné měsíční a roční uzávěrky;

příprava k archivaci dokladů týkajících se účetní agendy;

spolupráce s hlavní účetní;

ostatní administrativa související s pozicí.

Požadavky:

státní občanství ČR;

trestní bezúhonnost;

ukončené středoškolské vzdělání s maturitou;

nejméně 2 roky praxe v obdobné pozici;

znalost účtování  a evidence majetku příspěvkové organizace výhodou

výborné administrativní dovednosti;

pečlivost, spolehlivost, ochota se učit novým věcem;

znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou;

zkušenost se systémem Byznys výhodou;

velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office).

Co nabízíme:

prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností;

možnost profesního a osobního rozvoje;

zajímavé platové ohodnocení;

práci v malém dynamickém kolektivu s českými a místními zaměstnanci;

samostatnou a různorodou práci;

pružnou pracovní dobu;

příspěvek na stravování;

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

strukturovaný životopis;

motivační dopis.

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 20. 1. 2018.
První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni min. týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.