Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ky Českého centra Bukurešť

Náplň práce:

  • komplexní řízení Českého centra v zahraničí, odpovědnost za vytváření a realizaci programové nabídky Českého centra;
  • hospodaření s rozpočtovými finančními prostředky, fundraising.

Požadavky:

  • státní občanství ČR;
  • ukončené vysokoškolské vzdělání;
  • praxe v řídící funkci minimálně 3 let;
  • výborné administrativní a manažerské dovednosti, zkušenosti s projektovým řízením a finančním řízením instituce;
  • reprezentativní vystupování, schopnost vést tým a motivovat spolupracovníky, časová flexibilita, komunikativnost, kreativita, orientace na výsledek;
  • orientace v oblasti kulturní diplomacie, v aktuálním českém a evropském kulturním dění, přehled v oblasti mezinárodních vztahů, znalost problematiky teritoria;
  • zkušenosti z oblasti kulturních a kreativních průmyslů, inovačního podnikání, médií, marketingu nebo PR výhodou;
  • znalost anglického jazyka na úrovni C1 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky;
  • doklady o absolvování jazykové zkoušky na požadované úrovni (pokud nejsou k dispozici, lze je doložit do 1 roku po jmenování do funkce).
  • znalost rumunského jazyka - výhodou
  • pokročilá znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

  • prestižní práci v oblasti kulturní diplomacie s mezinárodní působností;
  • profesní a osobní rozvoj;
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • práci v dynamickém kolektivu

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis 1-2 strany A4
  • motivační dopis 1strana A4

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na adresu konkurz@czech.cz nejpozději do 20. 2. 2019. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem.

Platové podmínky: 13. platová třída (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/