Výběrové řízení na pozici hlavní účetní

Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na obsazení místa

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • řízení činnosti účetního oddělení, vedení kolektivu 5 – 7 pracovníků

  • zodpovědnost za koordinaci čtvrtletní a roční účetní závěrky ČC včetně analytických a metodických prací spojených s konsolidací dat

  • souhrnná ekonomická agenda včetně komplexního zpracování účetní agendy v souladu s platnými právními předpisy

  • zpracování a zajištění metodiky účetnictví

  • účtování bankovních výpisů, styk s bankou

  • metodické řízení účetnictví i v Českých centrech v zahraničí a stanovení pravidel pro jednotný postup

  • kontrolní činnost veškeré účetní agendy

  • zpracování podkladů pro komplexní vyhodnocení rozborů hospodaření

  • vypracovaní podkladů pro návrh rozpočtu

  • operativní evidence čerpání finančních prostředků

  • aktualizace vnitřních předpisů ČC v oblasti finanční a účetní

  • komplexní zpracování kursových relací.

  • uskutečňuje průběžné vnitřní kontrolní činnosti ve svém oddělení

Požadavky:

  • státní občanství ČR, trestní bezúhonnost

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou;

  • praxe v obdobné pozici min. 2 roky

  • znalost účtování a evidence majetku příspěvkové organizace výhodou

  • výborné komunikační a organizační dovednosti

  • znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou;

  • pokročilá znalost MS Office

Nabízíme:

  • prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností

  • zajímavé platové ohodnocení

  • samostatná práce v malém dynamickém kolektivu

  • možnost profesního a osobního rozvoje

  • pružnou pracovní dobu

  • příspěvek na stravování

  • 5 dní Sick days– indispoziční volno

  • dovolená 5 týdnů

  • pracoviště v Praze 1

Uchazeči zašlou nejpozději do 25. 7. 2019. profesní životopis; elektronicky na adresu konkurz@czech.cz
1. kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. 2. kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center a o termínu jeho konání budou postupující informováni min. týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/.