Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Kurátorské cesty 2013

Kurátorské cesty do ČR v roce 2013 
Žadatel
Oblast
Kurátor
Termín
Program
ČC Vídeň
design
Vita Zaman
16.-23.2.
L.Drdová
ČC Milán
divadlo
Tabata Monico
22.-25.2.
Malá inventura
ČC Londýn
divadlo
Matthew Austin
22.-25.2.
Malá inventura
ČC Budapešť
divadlo
Tamás Lóky
22.-28.2. 
Malá inventura
ČC Budapešť
tanec
M. Ladjanszky
22.-28.2.
Malá inventura
ČC Bukurešť
divadlo
V. Rahau
23.-27.2.
Malá inventura
ČC Sofia
film
Z. Grigorov, A. Hadzhiyski
3.-8.3.
Jeden svět
ČC Haag
film
I. A. Fernandez
5.-11.3.
Jeden svět
ČC Brusel
film
Karen Davies
5.-11.3.
Jeden svět
ČC Moskva
film
Vitaly Manskiy 7.-10.3. Jeden svět
ČC Brusel
divadlo
E. Nizou
26.2.-1.3.
Malá inventura
ČC Berlín
tanec
Yvonne Griesel, fest.
UNIDRAM, Tomas Posl
22.-28.2.
Malá inventura
ČC NY
výtv. umění
A. DiQuinzio 9.-13.4. Arty
ČC Brusel
tanec
Patric Bonté
11.-15.4.
Taneční platforma
ČC Kyjev
film
O. Shpyliuk
24.-28.4.
Finále Plzeň
ČC Brusel
tanec
Ch. Gallent
11.-15.4.
Tanec Praha
ČC NY
výtv. umění
Natalie Angles
16.-21.4.
DOX
ČC Paříž
výtv. umění
G. Desanges, F. Cherboeuf
28.4.-3.5.

Arty

ČC NY
výtv. umění
Michelle Levy
květen/červen
Meet Factory
ČC NY
film
M.Parsons, ředitelka film. 
programu v Národní galerii Washington
16.5.-7.6.
NFA
ČC Kyjev
výtv. umění
M. Shcherbenko
27.5.-31.5.

ČC NY
výtv. umění
Ch. Martínez
červen
Arty
ČC Londýn
design
Lina Kanafani, ředitelka prestižní
galerie MINT
6.-9.6.
Křehký Mikulov
ČC Moskva 
výtv. umění
Kirill Gavrilin, Moskevská státní umělecká akademie Stroganova, Sergej A. Archangelov, 
ředitel úřadu kulturního dědictví Ministerstva
kultury RF, Věra D. Dražina, Muzeum současného umění
10.-11.6.

ČC Berlín
design
Claudia Banz, MKG Hamburg, Petra Hesse MAKK Köln
20.6.-23.6.
Transformace tradice
Česká centra
hudba
Jeremy Hulsh/Izrael, Gail Cooke/GB
21.-22.6.
Institut moderní hudby
Česká centra
architektura
Irakli Eristavi/GB, Petra Havelska/SK, Artur Cielinski/PL
21.3.-23.6.
reSITE
ČC Vídeň
literatura
T. Friedmann
26.-28.6.

ČC Londýn
výtv. umění
K. Guggenheim, Chisenhale Exhibition & Events, R. Cooper, Liverpool Biennial
27.6.-30.6.

Česká centra
film
brazilští producenti TV Globo
29.6.-6.7.
MFFKV
Česká centra
divadlo
kurátoři V4
13.-17.7.

ČC Stockholm design Stefan Nilsson, Asa Lagerwall
8.10.-11.10.       

Designblok

ČC Brusel design Jeroen Maes
9.10.-13.10.

ČC Milán design Gilles Masse
8.10.-14.10
Designblok
ČC Paříž
design Francois Le Blanc
8.10.-14.10
Designblok
ČC Berlín
design
Martin Rinderknecht 8.10.-14.11
Designblok
ČC Varšava
design
Jan Stazsek
8.10.-14.10
Designblok
ČC Londýn
design
Gerard Noel MacDonald, Rebecca Bell
8.10.-14.11
Designblok
ČC Haag
fotografie
Frederikus Gierstberg
18.10.-20.10.
Festival Fotograf
ČC Stockholm
film
Melissa Lindgren
25.10.-28.10.
MFDF Jihlava
ČC Brusel
film
Guillaume Maupin a Gwenaël Breës
24.10.-28.10.
MFDF Jihlava
ČC Moskva
film
Jurij Norštejn
21.10.-25.10.
Zlín, Praha,Jihlava
ČC Varšava
výtv.umění
Piotr Piotrowsky
13.11.-15.11.
Praha, výtv.kolokvium
ČC Varšava
výtv.umění
Christian Rattemeyer
13.11.-15.11.
Praha
ČC NY
výtv.umění
Marisa Caichiolo
25.11.-1.12.
Praha
ČC Madrid
divadlo
Maria Folgueram
25.11.-1.12.
Praha
ČC NY
výtv.umění
Fionn Meadeho
27.11.-6. 12.
Praha
ČC Varšava
design
Agnieszka Jacobson, Pawel Grobelny
6.12. - 8.12.
Praha, DesignSupermarket
ČC Moskva
výtv.umění
Anton Belov