Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Výzvy pro umělce

Výzva k předložení projektu – Druhý ročník Europe Refresh v Les Halles de Schaerbeek v Bruselu

Druhý ročník crowfundingového veletrhu Europe Refresh, na kterém se představí několik desítek vybraných kreativních projektů různých oblastí, bude probíhat od pátku 3. do neděle 5. října 2014 v Les Halles de Schaerbeek. Veletrh evropského rozměru, který společně s Les Halles organizuje KissKissBankBank, je jedinečnou příležitostí financovat svůj projekt prostřednictvím platformy KissKissBankBank a prezentovat jej veřejnosti.

Europe Refresh je otevřen všem občanům EU, kteří mají kreativní projekt a rádi by ho zviditelnili a získali na něj finanční podporu. Na webových stránkách KissKissBankBank jsou zveřejněné kategorie projektů, se kterými se jejich tvůrci mohou přihlásit na veletrh: sport, aplikace, architektura, umění, knihy a publicistika, design a mnoho dalších.

Porota složená z vedení Les Halles, KissKissBankBank a partnerů akce vybere z předložených projektů až 40, které budou prezentovány na veletrhu. Každý z projektů bude otevřen pro financování na platformě KissKissBankBank od pátku 3. října po maximální dobu 90 dní. Vedoucí projektů budou mít šanci představit svůj projekt návštěvníkům veletrhu. Ti se mohou stát aktivními partnery projektů a přispět k jejich vývoji, financování a realizaci.

Podrobné informace k druhému ročníku Europe Refresh v Les Halles de Schaerbeek v Bruselu včetně příhlášky k dispozici zde.