Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Výzvy pro umělce

EAST SILVER 2015 / VÝZVA K PŘIHLAŠOVÁNÍ

30.04.2015: Přihlaste svůj film na East Silver - největší mezinárodně uznávaný dokumentární trh celovečerních a televizních dokumentárních filmů střední a východní Evropy.

Uzávěrka přihlášek East Silver:

12. trh East Silver, Jihlava: 30. června 2015


Přihlásit se mohou dokumentární filmy dokončené po 1. lednu 2014, které nebyly dosud přihlášeny do předvýběru na trh East Silver.
Přihlášku naleznete online na http://entryform-jidff-es.net/
Vaše přihláška je platná pro předvýběr 19. Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava http://www.dokument-festival.cz/ 2015.

Pokud jste v elektronické přihlášce neuvedli online odkaz na Váš film, zašlete prosím 2 DVD kopie filmu v anglické verzi / s anglickými titulky a případně další materiály k filmu na adresu: Institut dokumentárního filmu / East Silver, Štěpánská 14, 110 00 Praha 1

East Silver je otevřen filmovým profesionálům dvakrát ročně. Nadcházející 12. ročník trhu East Silver se bude konat během 19. Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava http://www.dokument-festival.cz , 27. října - 1. listopadu, 2015 v Jihlavě. Následně bude East Silver videotéka otevřena i v rámci East Doc Platform organizované Institutem dokumentárního filmu http://www.dokweb.net v březnu 2016 v Praze při Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět http://www.jedensvet.cz/