Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

19.9.2019 - 22.9.2019

Ondřej Holý alias dné na festivalu Live Cinema v Římě

6. ročník mezinárodního festivalu Live Cinema, který se zaměřuje na prezentaci nejnovějších audio-vizuálních živých vystoupení, se uskuteční v Římě od 19. do 22. září 2019. Tento rok se můžeme těšit na účast producenta Ondřeje Holého, vystupujícím pod jménem dné, který se v Itálii představí vůbec poprvé. Vystoupení s názvem „Of Another“, propojující hudbu dné s vizuální stránkou vytvořenou pražskými umělci Martinou M. Holou a Jiřím Havlíčkem, proběhne v neděli 22. září v prostorách Palazza delle Esposizioni ve 22 hodin.

 

Ondřej Holý, který vystupuje pod jménem dné, je producent žijící v Praze. Přestože nemá klasické hudební vzdělání, jeho tvorba se vyznačuje vrozenou muzikálností. Jeho debutové album s názvem „These Semi Feelings, Are Are Everywhere“ z roku 2016 získalo dvě ocenění za Album roku od českých kritiků (Vinyla, Apollo) a za Elektronické album roku (Anděl). V roce 2018 složil hudbu k HBO dokumentárnímu filmu Nic jako dřív (Nothing like before).

 

Live Cinema Festival s podtitulem „pozoruj zvuk, poslouchej obrazy“ odráží charakter dnešní doby, ve které technologie zachvátili všechny aspekty našeho života. „Live Cinema” jsou živá vystoupení, která si kladou za cíl nabízet inovativní pojetí a prosazování nových uměleckých trendů v oblasti experimentálního propojení zvukové a vizuální stránky.

 

Vstup na všechny vystoupení je zdarma do vyčerpání kapacity sálu. Vyplnění tohoto formuláře vám zajistí přednostní vstup.

 

Oficiální stránka festivalu

Místo konání:
Palazzo delle Esposizioni, Via Nazionale 194, Roma
Datum:

Od: 19.9.2019
Do: 22.9.2019

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala