Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

17.4.2018 - 22.4.2018

Lasvit a její Monster show Cabaret! Milan Design Week 2018

Na milánském Fuorisalone se ve dnech 17.-22. dubna 2018 představí český špičkový výrobce osvětlení Lasvit. Ta připravila v milánském divadle Gerolamo (Piazza Cesare, Beccaria 8, Milan) výstavu plnou zvířat, starožitností, zlých geniálních myslí, egosů, a fantastických tvorů. Vedle premiérové show, mohou návštěvnici obdivovat instalaci skla společnosti Lasvit. Skleněné výtvory jsou výsledkem unikátní souhry uznávaných designérů.

 

Nadnárodní společnost Lasvit s.r.o. byla založena Čechem Leonem Jakimičem roku 2007 v Liberci. Firma se věnuje výrobě a instalaci designových svítidel, skleněných architektonických prvků a uměleckých předmětů ze skla, většinou v kusových, exkluzivních provedeních na zakázku. Od konce roku 2012 se tato společnost může pyšnit již 10 mezinárodními pobočkami po Evropě, Asii i USA.

Mezi nejvýznamnější projekty patří instalace světel v několika zastávkách v dubajském metru nebo v luxusním hotelovém komplexu Etihad Towers. Každoročně také vyrábí trofeje pro vítěze cyklistických závodů Tour de France a trofeje pro filmovou soutěž Český lev.

https://milan.lasvit.com/

 

Místo konání:

Gerolamo (Piazza Cesare, Beccaria 8, Milan

Datum:

Od: 17.4.2018
Do: 22.4.2018

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala