Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

8.9.2012 20:30

Prago Union

Prvotina Gold Chain Mew-Zick II / Verbalni atentat, klasické beaty, jedinečká lyrika..takto lze ve zkratce charakterizovat pražskou hip-hopovou skupinu Prago Union, která v roce 2010 se svým druhým CD Dezorient Express dobývala a dobývá žebříčky hitparád.

V rámci Pražského ostrova na Corso Leopold

Prago Union vznikla v roce 2002 ve složení Kato, který pod jménem Kato aka Def aka Deph působí na hudební scéně již od druhé poloviny 90. let, a DJ Skupla s epizodním působením Dědka na mikrofonu a DJ Bupheho jako druhého koncertního DJe. V roce 2005 vychází první vinyl singl Gold Chain Mew-Zick II / Verbální atentát a později i kultovní debutové album HDP - Hrubej domácí produkt, které se setkává s velkým úspěchem posluchačů.

Po koncertním maratonu se kapela vytrácí z dosahu fanoušků a na pár let se odmlčuje. Comeback kapely představuje druhé album Dezorient Express, které okamžitě vyvolává nadšené reakce. V současnosti působí kapela ve složení Kato a DJ Maro z kapely Gambrz Reprs. Prago Union na některých koncertech vystupuje s živou kapelou pod jménem Prago Union + Livě band.

Zde si můžete poslechnout ukázku z tvorby Prago Union:

Pořadatel:
České centrum  Mnichov ve spolupráci s firmou Staropramen 


 

 

Partner:
Corso Leopold e.V.

Místo konání:

Ecke Leopoldstraße / Martiusstraße

Datum:

8.9.2012 20:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala