Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

21.1.2013 19:00 - 21:00

A bude hůř …

Czech on Tour: „A bude hůř…“ je o sexu, drogách a rock 'n' rollu v severních Čechách 70. let. Mapuje méně známá normalizační léta, kdy tzv. „český underground“ byl pro některé tou jedinou nadějí. Pivo a šnaps v něm tečou proudem a vždycky se najde nějaký ten sklep, kde se dá přespat.

Film natočený podle kultovního románu Jana Pelce Netušená zkáza je zajisté jedním z nejhezčích a nejodvážnějších, které byly v posledních letech v Čechách zrealizovány. Snoubí se v něm netušená hrůza a neočekávaná krása.  

Trailer
CZ 2007, 84 min., česky s něm. titulky, režie: Petr Nikolaev, hrají: Karel Žídek, Filip Kaňkovský, Mirek Škultéty, Tereza Hofová, Radomil Uhlíř a další.

Kino ACUD

CZECH ON TOUR pořádá Czech Film Center spolu se spolkovým sdružením pro komunální filmovou práci (Bundesverband kommunale Filmarbeit), za podpory partnerů: Budweiser Budvar, Ministerstvo kultury České republiky, Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie, Česko-německý fond budoucnosti, České centrum Mnichov, České centrum Berlín.

Místo konání:

ACUD Kino, Veteranenstr. 21, 10119 Berlin

Datum:

21.1.2013 19:00 - 21:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala