Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

1.10.2018 - 14.12.2018

Ahoj! Umíš česky?

Ahoj! Umíš česky? Jestli čtete tento článek, tak asi umíte. Ale pro ty, kteří by se chtěli česky učit u nás v Bukurešti, otevíráme další jazykové kurzy.

Alena Klimešová u nás učí od roku 2016. Pracuje také na Univerzitě v Bukurešti a má velké zkušenosti s výukou češtiny pro cizince. Techniky, které používá, se zakládají na vizuálně-demonstrativních a alternativních metodách. Navíc při výuce nepoužívá další jazyk, což se osvědčilo jako úspěšný přístup během jejího působení v Českém centru.


Martin Jakubek je naším novým učitelem češtiny. Sám se popisuje jako “chronický student”, jelikož studoval španělštinu, norštinu, portugalštinu a jazykovědu. Zúčastnil se několika studentských pobytů a Erasmus+ projektů a tyto zkušenosti mu pomohly nahlédnout do jiných kultur. Tak se také dostal do Rumunska. Pracuje jako učitel cizích jazyků a těší se na kurzy v Českém centru, kde plánuje obeznámit s tím, co to vlastně je česká kultura.

Letošní kurz se skládá z 10 sezení, se začátkem v 18:30 a výuka trvá 2 hodiny. Skupina začátečníků začíná v pondělí (poprvé 1. října), mírně pokročilí v úterý (2. října) a pokročilí se budou potkávat každou středu (první hodina 3. října).  Na základě počtu přihlášených studentů se učitelé spolu s účastníky kurzu mohou domluvit na větším počtu skupin nebo na jiném rozvrhu než je ten, který je uveden výše.

Poplatek za semestrální kurz je 600 lei, žáci, studenti a důchodci platí 400 lei. Platba je možná jenom v hotovosti v první den kurzu. Zápis probíhá do 25. září na telefonním čísle 021 303 92 36 nebo na emil@czech.cz. Upřesněte prosím úroveň, o kterou máte zájem a vaše kontaktní údaje.

Událost na FB zde.

 

Místo konání:

Strada Ion Ghica 11, Sector 3
30045 Bukurešť
Rumunsko

Datum:

Od: 1.10.2018
Do: 14.12.2018

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala