Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.11.2013 19:00

Andrea Miltner na festivalu Crossroads

„International Crossroads Festival“ je mezinárodní festival výrazového divadla. Festival představuje místo střetu různých uměleckých identit a zároveň vzájemně se doplňujících uměleckých disciplín, přičemž každou disciplínu a každého umělce charakterizuje jejich jedinečnost. Silný důraz je kladen na tzv. "Crossovers – mísení stylů", což dělá z "Crossroads" unikátní festival vizuální tvorby a pohybového divadla 21. století.

Andrea Miltner pochází z Anglie, vystudovala klasický balet a moderní tanec v Londýně. V roce 1992 nastoupila do angažmá baletu Národního divadla v Praze. Účinkovala v řadě představení a muzikálech, jako např. Vánoční koleda, Krysař, Alenka v říši divů (role Alenky) a Agathamania. Vytvořila roli Mary Kellyové v celovečerním filmu Love Lies Bleeding po boku Fae Dunawayové či Paula Rhyse.

Andrea Miltner se na festivalu představí s tanečním programem „Dance of the magnetic ballerina - tanec magnetické baleríny“, který se uskuteční v pátek 15. listopadu od 19:00 hodin v divadle Visual Movement Theatre v Antverpách. Můžete se stát diváky jejich perfektních pohybů a odnést si jedinečný zážitek. Vstupné je 10 eur.

http://www.youtube.com/watch?v=-C9fmPrTShA

 

Kde: Visual Movement Theatre/Zuiderpershuis Museumtheater, Waalse Kaai 14, Antverpy

Kdy: V pátek 15. listopadu od 19:00 hodin

Vstupné: 10 eur

Více informací: http://crossroadsfestival.eu/en/groepen/ballerina.php

Místo konání:
Visual Movement Theatre/Zuiderpershuis Museumtheater, Antverpy
Datum:

15.11.2013 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala