Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

29.3.2011 - 2.4.2011

Balletboyz - The Talent

Nová kreace českého choreografa Jarka Ceremka zakončí večer plný živého tance kombinovaného s filmem a záběry ze zákulisí v londýnské Sadlers' Wells.

 

**** „Vrcholem večera je Torsion (Kroucení) Russella Maliphanta. Krásné a vtipné, tanec v něm je spojen s vysoce procvičenou delikátností, která novým Boyz dělá čest." DAILY TELEGRAPH

The Talent je program spojující tři skladby, které ukazují vše, co tito výjimeční tanečníci nabízejí. Večer zahrnuje Alphu Paula Robertse a jednu ze specialit Balletboyz - Torsion (Kroucení) Russella Maliphanta, přepracovanou do výborného sexteta. Nově se ve vystoupení představí i český choreograf Jarek Cemerek.

„Část jejich síly je v tom, že přímo cítíte cestu, kterou si prošli, aby byli společně na jevišti a aby tak skvěle tančili.“ THE GUARDIAN

Nunn a Trevitt, nositelé řady ocenění a dřívější členové Královského baletu, od roku 2001, kdy založili Balletboyz, dramaticky ovlivnili britskou taneční scénu. S vystoupením The Talent předávají štafetu další generaci.

Další informace

Pokladna: 0844 412 4300
Vstupné: 10 -  38 liber

Rezervace online

Video klip

www.sadlerswells.com

 

Místo konání:

Sadler’s Wells, Rosebery Avenue, Islington, London EC1R 4TN

Datum:

Od: 29.3.2011
Do: 2.4.2011

Organizátor:

Sadler’s Wells


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala