Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

4.7.2012 21:00

BONUS / PEKLO / DIPLOM

Český sound-mash: BONUS s drsným mixem alternativního rapu a elektra si získávají oblibu díky kombinaci rapu se zpěvem, samply, fieldrekordingy a akustickou kytarou, podloženou detailním noise-beatem. Tato kombinace je přesto velmi rytmická a taneční. Dále vystupují: PEKLO + DIPLOM

BONUS

Martin Hula je politicky aktivní a provokatérský hudebník, umělec, producent a grafik designer, pocházející z výstřední pražské rodiny. Do diváckého povědomí se dostal se svojí dřívější Synthie Post-Punkovou kapelou EMEMVOODOOPÖKÁ, která v roce 2005 vyhrála cenu Anděl za nejlepší alternativu. V roce 2009 byla na cenu Anděl nominována i jeho pozdější kapela SPORTO, tentokráte za nejlepší elektro.
Po prvním albu KONEC CIVILIZACE publikoval BONUS ještě experimentálnější album NÁMĚSTÍ MÍRU, ve kterém jsou akustické nástroje doplněny bohatým aranžmá. Na albu spolupracovali čeští a američtí umělci jako Lush Life, Ondřej Ježek (OTK, Gurun Gurun) a Johana Švarcová (Kazety). Za toto album získali cenu kritiky Apollo.
BONUS sdílel pódium se špičkovými umělci jako jsou Odd Nosdam, Lushlife, Sole and the Skyrider Band, Bauchklang, Napszykłat, Premrock, Saroos, Karaoke Tundra a Dub Pistols.
Aktuální line-up: Martin Hula, basista Machy und producent/kytarista Pek.lo.

PEKLO: experimental IDM improvisation

DIPLOM: hip hop heartbreaker from Gottwaldow, self-diss, self-ridicule, self-hate

//:about blank

Místo konání:

//:about blank, Markgrafendamm 24c, 10245 Berlin

Datum:

4.7.2012 21:00

Organizátor:

S podorou Českého centra


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala