Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

26.4.2017 19:30

Café tchèque v Maison des Arts

Centre d’études tchèques při Université Libre de Bruxelles ve spolupráci se zastoupením Jihomoravského kraje v Bruselu organizuje sérii večerů věnovaných českému jazyku a kultuře. Příští Café tchèque se bude konat dne 26. dubna 2017 od 19:30 hodin v Maison des Arts v Bruselu. Vítáme návštěvníky s jakoukoliv úrovní znalosti českého jazyka – od začátečníků po pokročilé.

 

Na Université Libre de Bruxelles existuje sekce pro český jazyk, kde se v programu slovanských jazyků vzdělává přes 20 studentů. A nejenom pro ně Centre d’études tchèques organizuje tato společenská setkání. Café tchèque je příležitostí ověřit si jazykové znalosti a konverzovat s rodilými Čechy na zajímavá témata. V rámci večera se také hrají společenské hry a studenti se dozvědí zajímavosti o České republice a jednotlivých krajích.

 

Tentokrát se k nám připojí naši kolegové a kolegyně ze Zastoupení Jihomoravského kraje v Bruselu, aby nám nad sklenkou moravského vína odhalili krásy tohoto kraje a města Brna, které nejen že se pyšní jednou z nejprogresivnějších unniverzit, ale je také světoznámým klenotem funkcionalistické architektury. Přijďte objevit kraj, jehož lid je pověstný svou pohostinností, svérázným jazykem i nezapomenutelnými tradicemi a pobavit se s moraváky!

 Kdy: 26. 4. 2017 od 19:30

Kde: Maison des Arts, 56 Avenue Jeanne, 1050 Brusel

Vstup volný

 

Místo konání:

Datum:

26.4.2017 19:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala