Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

18.11.2017

Cesty evropských pohádek: Bookcity Milán

S potěšením Vás zveme na akci věnovanou evropským pohádkám, skrze něž budou vyprávěny tradice a jazyky vybraných evropských států. Divadelní čtení pohádek, které oživí ulice a náměstí "Città libro aperto" proběhne v sobotu 18. listopadu 2017 od 14:00 do 17:00 hodin v rámci “Bookcity Milano” v Národním muzeu vědy a techniky Leonardo da Vinci. Organizaci zaštiťuje EUNIC (European Union National Institutes for Culture) ve spolupráci s divadelními společnostmi Ditta Gioco Fiaba ,Pacta dei Teatri a grafickým studiem DOdA design.

 

Pohádky vyprávěné v italském jazyce budou představeny zábavnou a pro děti i dospělé atraktivní formou v provedení divadelních skupin Ditta Gioco Fiaba a Pacta dei Teatri v sobotu ve 14:00 hodin v Sala Biancamano a poté od 15:30 ve Spazio Polene.

Akce nese název “Cesta evropských pohádek”, neboť pohádky jsou cestovatelky. Vyráží ze vzdálených míst (ty naše až z Rakouska, Belgie, České republiky, Španělska, Polska a Rumunska a Německa), aby se dostaly všude, kam je vítr zavane, neznají hranice, neznají čas, jen se pomalu vznáší na křídlech fantazie a míří do všech dálek.

A tak vezměte své děti, aby zažily netradiční, zábavné a přitom edukativní sobotní odpoledne, které jim formou divadla přiblíží evropské státy a snad i podnítí jejich zvědavost o našich (skoro) sousedech.  

 

 

 

Místo konání:

Museo Nazionale della Scienza e della Tecnologia Leonardo da Vinci (via Olona 6 bis. Milano)

Datum:

18.11.2017

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala