Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.8.2019 - 25.8.2019

Cirk La Putyka: ADHD

Na skok na Berlínský Circus Festival: na této ohromující, strhující podívané představí Cirk La Putika půvabný a zároveň jímavý příběh o nemoci ADHD. Umělci a umělkyně nás vezmou na působivou cestu do lidského nitra a dovedou k samotné podstatě našich emocí. Čeká vás ohňostroj na pódiu i v hlavě. Režisér Rostislav Novák Jr. pozval na otáčející, do všech světových směrů kymácející se pódium osm akrobatů z pěti různých zemí s jedním cílem - předvést nám vše, co umí! Být normální, to je přežitek.

Cirk La Putyka otevíral v roce 2015 vůbec první Berlin Circus Festival. S obrovským zapálením a kreativitou neustále tvoří v jejich ateliéru v Praze nové a inovativní variace.

Berlin Circus Festival je festival současného cirkusového umění na pláních bývalého letiště Tempelhof v Berlíně. Tento rok slaví festival již páté narozeniny a od 23.8. do 1.9. má připravené nejlepší kousky, které může současná cirkusová scéna nabídnout. Přijďte nasát atmosféru současného cirkusu a užít si rozmanitost, kterou vám špičky současného cirkusu představí během 14 různých představeníchkonající se v jednom z šapit či na venkovní stage.

23.8. – 25.8.2019, vždy od 20:00 hodin, lístky dostupné od 9-19 €

Další informace a vstupenky najdete na:
https://www.berlin-circus-festival.de/adhd1.html

Foto: Jakub Jelen

Místo konání:

Tempelhofer Feld, nahe Eingang Tempelhofer Damm 104, 12101 Berlin.

Datum:

Od: 23.8.2019
Do: 25.8.2019

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala