Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.3.2019 - 26.3.2019

Crystal Bride na London Bridal Fashion Week 2019

Crystal Bride, nová česká módní značka zaměřená na svatební šaty, představí svou kolekci AW 19/20 na letošním London Bridal Fashion Week.

Kolekce čerpá inspiraci především ze stylu českého kubismu a Art Deco, díky čemuž jsou modely, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, vždy tvarově čisté a vyvážené, elegantní, třpytivé, s geometricky přesnou siluetou a odvážnými prvky. Svatební šaty Crystal Bride jsou charakteristické svou oslnivou asymetrií, štíhlou siluetou a neobvyklými detaily.

O návrhářce - MIRKA HORKÁ

Designérka Mirka Horká je držitelkou ceny Top Styl Designer pro rok 2011. Po pestrobarevné sezóně 2012 vytvořila městskou, industriálně laděnou pánskou kolekci ve spolupráci s inovativní značkou Gravelli. Tato kolekce oblečení z betonu s názvem "He Froze" byla představena v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend v roce 2013. Její betonová bunda sklidila mezinárodní úspěch. Následně byla nominována na cenu Czech Grand Design pro rok 2013 a o tři roky později na cenu International Woolmark Prize v italském Milánu, kde se umístila mezi dvanácti regionálními finalisty. Její modely byly představeny nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Belgii, Anglii, Estonsku a Německu.

https://www.londonbridalweek.com/
https://www.instagram.com/crystalbride88/

Ilustrační obrázek: Design: Mirka Horká, foto: Vojtěch Veškrna, modelka: Olo Křížová

 


Design: Mirka Horká, foto: Vojtěch Veškrna, modelka: Klára Herz


Design: Mirka Horká, foto: Vojtěch Veškrna, modelka: Klára Herz

 

Místo konání:

ExCeL London, Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, London E16 1XL

Datum:

Od: 24.3.2019
Do: 26.3.2019

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala