Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

5.11.2020 - 30.11.2020

CZECH NEXT WAWE, EP3: Tereza Rosalie Kladošová

Tereza Rosalie Kladošová je jednou z nejlepších mladých módních návrhářek v České republice. Známá pro poutavé jasné barvy a odvážné, zábavné střihy, často používá své vlastní materiály - včetně odpadních produktů z výroby vlny k vykouzlení skutečně jedinečných kusů. Vyrábí také různé další předměty jako stylistka spoluvytvářela vzhled oblíbené pražské restaurace Eska. V loňském roce designérka, které je něco přes třicet, převzala hlavní cenu v prestižní Czech Grand Design.

 

Poslechněte si třetí díl pořadu Czech Next Wave organizovaného ve spolupráci s Radio Prague International. V tomto zábavném, neformálním rozhovoru pojednává Tereza Rosalie Kladošová o své kutilské estetice a lásce k domácím řemeslům, rychlé módě, o tom, co je na její práci konkrétně české - a ještě mnohem více.

 

Play

 


 

Czech Next Wave je produkována ve spolupráci Českých center a Radio Prague International. Série podcastů seznamuje posluchače z celého světa s nadějnými a talentovanými mladými Čechy v různých oblastech umění a jiných disciplínách. Idea pro tuto novou podcastovou řadu vznikla v Czech Center NY, znělky Ondřeje Pivce pro pořad vznikly na základě dlouhodobé spolupráce s ČCNY.  

 


 

Author: Ian Willoughby

 

 


  Chcete-li mít přehled o nových událostech v Českém centru New York, přihlaste se k odběru našeho týdenního Newsletteru ZDE 

 

 

Místo konání:
Online
Datum:

Od: 5.11.2020
Do: 30.11.2020

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala