Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.3.2020 19:00

Czech Science Café: Vladimír Nálevka

Přednáška s prezentací experta v oblasti vyjednávání Vladimíra Nálevky bude zaměřena na poslední vývoj v oblasti negociace a přetaví nové poznatky neurověd a kognitivní psychologie do praktických zásad pro dosahování lepších dohod.

 

Přednášející: Ing. Vladimír Nálevka
16. března, 19:00 v Galerii

AKCE ZRUŠENA

RSVP 

Na vyjednávání záleží. Výše platu, obchodní podmínky, Brexit, válka a mír, to, kde strávíme dovolenou, počet propuštěných rukojmí. To vše jsou výstupy vyjednávacích procesů. Vyjednávání ovlivňuje naše profesionální i osobní životy. V překvapivě velké míře.

Velkou otázkou je, zda vyjednávání je umění nebo věda. Protože pokud by to byla věda, můžeme se poučit a zlepšit svou vyjednávací dovednost, být při vyjednávání úspěšnější. A je jisté, že o vědu se jedná. A to dokonce o vědu, která se velmi rychle vyvíjí.

Přednáška s prezentací bude zaměřena na poslední vývoj v oblasti negociace. Důraz bude kladen na integraci nejnovějších poznatků neurověd a teorie rozhodování a vyjednávání. V neposlední řadě společně přetavíme tuto teorii do praktických zásad a doporučení pro dosahování lepších dohod.

Ing. Vladimír Nálevka
Vladimír Nálevka je předním českým odborníkem v oblasti vyjednávání. Hledání cesty k dobrým dohodám je jeho profesním posláním i koníčkem. Je autorem knihy „Cesta k dohodě, vyjednávání - hra života“. Vede jak vnitropodnikové, tak veřejné tréninkové programy a poskytuje poradenskou podporu vyjednavačům i negociačním týmům. Je spolumajitelem a vedoucím partnerem ve vzdělávací a poradenské společnosti Interquality.

Jeho kurzy vyjednávání prošlo již více než 20.000 účastníků. Vedoucích pracovníků, obchodníků, diplomatů. Jako konzultant či školitel působil v desítkách mezinárodních firem (jako jsou např. Allianz, Danone, Google, KPMG, LEGO, O2, SAP, ŠKODA AUTO). Negociační dovednosti školí i v orgánech státní správy ČR (Ministerstvo vnitra, Ministerstvo zahraničních věcí).

Jeho bohaté vyjednávací zkušenosti zahrnují např. také trénink diplomatů z Iráku, Afghánistánu, lidí z Hnutí za demokratickou změnu, kteří se dostali do diplomacie Zimbabwe, poradenství při složitých kolektivních vyjednáváních, spolupráci s policejními vyjednavači.

Vladimír vystudoval obchodní fakultu VŠE v Praze. Absolvoval dlouhodobou stáž v USA zaměřenou na rozvoj lidských zdrojů. Jedním z mnoha negociačních tréninků, které absolvoval, je Program on Negotiation at Harvard Law School, Harvard University.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

____________________________________________________________________________________________________________

Součást cyklu Science Café

České centrum New York představuje nový cyklus naučných vědeckých přednášek a debat s nejlepšími českými vědci a inovátory. Science Café je neformální fórum inspirované fenoménem Café Scientifique, který spatřil světlo světa v Británii v roce 1998 a zanedlouho se rozšířil do celého světa. Sdílejte prostor i konverzaci nad šálkem kávy či čaje o současných vědeckých poznatcích a trendech se špičkovými odborníky různorodých oborů a zájmů! Neformální přednáška, ve které budou představena vybraná témata, bude následována diskuzí, do níž se budou moci zapojit i posluchači.


 

Místo konání:

Bohemian National Hall, 321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

16.3.2020 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala