Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.6.2017 17:00

Czech Street Party již podesáté!

Po jednoleté pauze se ulice rue Caroly v Bruselu promění do barev české trikolory. Jubilejní desátá Czech Street Party, největší akce České republiky v Bruselu pod širým nebem proběhne v pátek 16. června 2017 od 17 hodin v tzv. Evropské čtvrti. Letos se návštěvníkům představí zpěvačka Lenny, kapela Laura a její tygři a hlavní hvězdou večera budou Support Lesbiens. Těšit se můžete také na české speciality, zajímavé soutěže a pro děti bude připraven doprovodný program.

U jednotlivých stánků participujících regionů a turistických a kulturních institucí České republiky budou moci návštěvníci ochutnat speciality z většiny regionů České republiky, připít si dobrým vínem či pivem a dozvědět se nejen turistické informace, které mohou být při návštěvě naší vlasti užitečné. Czech Street Party je jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších českých akcí pořádaných v Bruselu.

Hlavním sponzorem letošní Czech Street Party je ČEZ, a.s., dalšími sponzory poté Škoda Auto – Škoda Import Belgium, KBC a Potravinářská komora České republiky.

Pod vedením hlavního organizátora, kterým je Stálé zastoupení ČR při EU se letos akce zúčastní Hlavní město Praha, město Brno, České centrum v Bruselu, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, kraj Vysočina, Pardubický kraj, CzechTourism a VIDA! Science center.

Hudební program:

17:30 Lenny

19:00 Laura a její tygři

20:30 Support Lesbiens

Doprovodný program: dětské aktivity, zábavně-naučné aktivity pro malé i větší na stánku VIDA! science center

Kdy: 16.6. 2017 17:00 – 22:30

Kde: rue Caroly, 1050 Ixelles

Více informací: http://www.facebook.com/groups/ILoveCzechStreetParty/

                       

           

 

Místo konání:

rue Caroly 15

Datum:

16.6.2017 17:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala