Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

14.6.2019 17:00

Czech Street Party 2019

Již 12. ročník Czech Street Party se tradičně uskuteční na rue Caroly v blízkosti Evropského parlamentu. 14. června od 17:00 do 23:00 hodin si na své přijdou milovníci českého jídla a pití, ale i hudební nadšenci. Těšit se můžete na skvělé kapely, doprovodný program pro děti a hlavně ochutnávku piva, regionálních specialit a moravského vína.

Hlavním programem odpoledne je koncert tří českých kapel.

Jako první kapela se představí Disconnexion, skupina z Třebíče hrající pohodové taneční funky  disco, v jejímž čele stojí  tři zpěvačky. Od 19:30 zazní Electro-pop od pražské kapely Mydy Rabycad a na závěr zahraje česká rocková legenda Mig 21.  Hudební skupina, která začínala na pražském Smíchově, se představí bruselskému publiku s frontmanem Jirkou Macháčkem v 21:30 a završí tak český festival. 

 

17:30 | Disconnexion19:30 | Mydy Rabycad21:30 | Mig 21


 

Po celé ulici budou otevřeny stánky reprezentovaných krajů, kde budete moci ochutnat regionální speciality ze všech koutů České republiky, na stánku českých univerzit se budoucí studenti mohou seznámit s podmínkami studia a na dětském stánku se děti mohou zapojit do aktivit připomínajících výročí, která připadají na letošní rok.

 

Generálním sponzorem je skupina ČEZ.

Sponzoři: společnost SAZKA Group, ŠKODA import

Organizátoři: České centrum Brusel, Středočeský kraj, Město Brno, Hl. město Praha, CzechTourism, Pardubický kraj, Stálé zastoupení ČR při EU, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, kraj Vysočina, Mendelova univerzita v Brně, VUT v Brně, ČVUT v Praze, ČZU v Praze

 

VSTUP ZDARMA

Kdy: 14. června 2019

Kde: Rue Caroly, 1050 Brusel  

vizuál: Dana Filipová

Místo konání:

Datum:

14.6.2019 17:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala