Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.6.2012

Šestá česká Street Party/ 6th Czech Street Party

V polovině června se rue Caroly promění v jeden velký večírek. Přijďte se 15. června od pěti hodin pobavit na už tradiční českou streetparty! Čeká tu na vás česká hudba, regionální speciality – mezi nimi samozřejmě i české pivo - a především vynikající atmosféra.

 

Připravte se na netradiční hudební zážitek  –  jedním z hostů večera bude  skupina Nightwork, takže pokud jste příznivci skvělé hudby a ironických textů, rozhodně si je nenechte ujít.  Těšit se ale můžete i na Pub animals, případně svěží kytarový pop v podání třineckého zjevení Charlie Straight nebo už tradičně vynikajícího Dana Bártu s En.Dru.

Kromě hudební produkce a kulinářských specialit jsou pro vás připraveny například i informace o tom, co se během léta bude dít v Čechách a kam stojí za to se vypravit, soutěže o ceny připravené sponzory a partnery celého večera a tombola. Přijďte si připomenout chuť léta do rue Caroly!

Díky generálnímu partneru Českých center, pivovaru Staropramen, který je sponzorem šesté české Street Party, budete mít možnost vyhrát 2 noci pro 2 osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu Andel’s či Angelo v Praze a prohlídku pivovaru Staropramen. Soutěžní lístky do Staropramen tomboly budou k dispozici na stánku Českého centra. Losování výherce proběhne ve 21h. Navíc si po celou dobu večera budete moci vychutnat točený Staropramen, který se na Street Party bude jako jediné pivo čepovat. Přejeme vám hodně štěstí!

Program:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:30 En.Dru a Dan Barta 

18:30 Charlie Straight

19:30 Pub Animals

21:00 Nightwork,

Vstup je zdarma.

 

Kde: rue Caroly, Ixelles 1050

Kdy: 15. června 2012 od 17 do 22:30

Více informací: www.czechrep.be/streetparty

 

Organizují:
City of Prague, CzechTourism, CZELO, Hradec Králové Region, Karlovy Vary Region, Liberec Region, Moravian-Silesian Region, Olomouc Region, Pardubice Region, Pilsen Region, South Moravian Region, Ústí Region, Vysočina Region, Permanent Representation of the Czech Republic to the EU

Partner:
Czech Airlines

Produkce:
Česká umělecká agentura

Sponzoři:

  

Místo konání:

Rue Caroly 15

Datum:

15.6.2012

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala