Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.8.2016 - 18.8.2017

Dřevěné hračky z Čech na festivalu umění a řemesel

ČC Tel Aviv podporuje i v tomto roce účast českých zástupců na veletrhu rukodělných umění. Mezinárodní Festival umění a řemesel v Jeruzalémě se bude konat v Khutsot Hayotser Arts and Crafts Center (Mitchell Gardens) a v Merrill Hassenfeld Amphitheater (Sultan’s Pool) naproti Davidově věži, jen pár kroků od hradeb starého města.

 

Tento rok festival slaví 41 let své existence, jedná se o kulturní událost, která se stala v Jeruzalémě tradiční a také hlavní turistickou a uměleckou atrakcí letní sezóny. Festivalová místa jsou otevřená každý večer (kromě pátků) od 18:00 do 23:00 a o sobotách od 21:00 do půlnoci.

 

 

Pro velký loňský úspěch se do Jeruzaléma vrátil Josef Pavel, který na festivalu prezentuje jeho skvělou sbírku dřevěných hraček z vlastnoruční výroby. Každá hračka je pečlivě zpracována s využitím netoxických barev a bezpečného designu. Rodinná firma Josef Pavel produkuje dřevěné hračky již od roku 1992.  Nabízí chodící hračky, na kolečkách, různé dřevěné postavičky či autíčka, pokladničky atd. Tyto tradiční české hračky mají nápad a dokážou potěšit každého zákazníka, především malé děti.

 

 

Místo konání:
Jeruzalém
Datum:

Od: 15.8.2016
Do: 18.8.2017

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala